Senan’s Cafe

Senan Ansen Kimdir?

Veteriner hekim, gurme, binici, dalış eğitmeni, off road tutkunu farklı tatlar keşfetmeyi ve paylaşmayı seven biridir. Aile geleceği Gelibolu’dan gelen organik ve aromatik tatlarla süslediği sofrası ve sunumdaki ustalığı onu iyi bir ahçı yapar. Senan Ansen sizi sizin seçimlerinize göre doyurur, hayvan dostlarınızın en iyi arkadaşı olur ve sizi gönüllerden feth eder.

Senan’s Cafe

Senan’s cafe; pony konseptli doğum günü partilerinizde bazen kurumsal toplantılarınız, bazen de heyecanlı buluşmalarınız için değişik tadlarla anı ölümsüzleştirmek istediğinizde doğru mekan… ailemizin birer ferdi olan atlarımızın adına Senan’ın yorumuyla hazırlanmış kokteyllerimiz farklı tatlarla sizi beklemekte …

Senan’s Cafe Nerededir?

Hobilerini yaşam tarzı ile birleştirerek, yeşillikler ve kuş cıvıltıları içinde çok özel bir mekan yarattı Senan sizler için. Sarıyer ilçesinin Gümüşdere köyünde, şehre yakın, ancak doğanın binbir güzelliğini yaşayacak kadar da uzak. Karadenizin berrak sularının ormanla birleştiği yerde Tulya Kurtulan Atlı Spor Kulübü’nün içinde. Senan’ın sevgiyle yaptığı yemekleri tadarken, atların zerafeti sizi büyüleyecek. Pony’lerin ve çocukların sevimliliğine tanık olacak, antrenman yapan binicilerin cesaret ve heyecanlarına ortak olacaksınız.